Suur saunamaja koos kaminasaalidega ja silla kasutusega  

Suure saunamaja rentimisel lubatud inimeste arv max. 45 in.  kui pole kokkulepitud teisiti.  Saunamajas on ülemine ja alumine kaminasaal koos saunaga.  Alumises kaminasaalis on ka dussiruum. Saunalavale mahub korraga max. 5 inimest.

NB!Kogumaja broneering kaotab kehtivuse kui kohale pole saabuda hiljemalt kella 18-ks (kui pole administratsiooniga kokkulepitud teisiti).

NB! Sild kuulub suure saunamaja juurde. Suure saunamaja tagatisraha 100.- €

Väike saunamaja

Väikese sauna rentimisel lubatud inimeste arv max. 15 inimest kui pole kokkulepitud teisiti. Saunamajas on eesruum, dussiruum, leiliruum. On mõeldud väiksemale seltskonnale. Mahutab max. 8 in.

Sauna kõrval asub väikene kivistgrill. Grillimiseks saab sütt ja puid  osta administratsioonist.

NB! Sild kuulub väikese sauna juurde.
Väikese sauna tagatisraha 50.- €

Parvsaun 

Rendime ainult suvel. Parv seisab kaldal dokis. Parvsaunas puudub dussiruum. Mõeldud väiksema seltskonna jaoks  (max. 4 in)

Saunade juures jääauk ( talve perioodil )

Parvsauna tagatisraha 50.- €

NB!

Saunade  broneerimisel soovime tagatisraha. Tagatisraha ei tagastata kui midagi on ära lõhutud või klient tühistab tellimuse  või jätab kohale ilmumata või pole kasutanud ruume heaperemehelikult .

Kohale tuleb ilmuda broneeritud /kokkulepitud kellaajaks. 

NB! Saunade sildade kasutuse esmaõigus on sauna rentinud kliendil. Kui saunades külastajaid ei ole on sauna sildade kasutusõigus ainult Viitna Puhkekeskuse majutuse klientidel. Muidu ujujad võivad kasutada ujuma minemiseks ainult järve kallast.